Zamykanie naczynek na twarzy - Warszawa

Szymon Jakubowski 2019-05-16 0 komentarzy
Zamykanie naczynek na twarzy - Warszawa

Niektórzy ludzie uważają, że problem z rozszerzającymi się i pękającymi naczynkami  mają wyłącznie osoby niewłaściwie dbające o cerę czy też długo przebywające na mrozie. Oczywiście jest to mit. Pajączki czy rumień to przypadłość, która może wystąpić u każdego. Nieraz zdarza się to nawet u osób w wieku nastoletnim.

W wielu przypadkach rozszerzające się naczynka można maskować, np. pod ubraniem. Jeśli problem dotyczy cery, to jest to niemożliwe. Dlatego każdy, kogo dotyczy ten kłopot, bez wahania powinien zgłosić się do specjalisty. Podczas konsultacji lekarz oceni skalę problemu i podpowie najskuteczniejsze metody leczenia. Najczęściej w takich przypadkach zaleca się laseroterapię. Gdzie można umówić się na laserowe zamykanie naczynek na twarzy w Warszawie? W wykonywaniu tego typu zabiegów specjalizuje się klinika Carpe Diem, która jest zlokalizowana na Mokotowie.

W zabiegach laserowych stosuje się nowoczesny Laser Star Lux 500 z głowicą typu Max G. Jest to najnowszej generacji sprzęt, dzięki któremu można przeprowadzać nie tylko zabiegi zamykania naczynek na twarzy. Tego rodzaju sprzęt z powodzeniem można wykorzystać także w leczeniu:

  • teleangiektazji - występującej na nogach czy dekolcie
  • trądziku różowatego
  • zmian rubinowych.

Laseroterapia jest zabiegiem bezpiecznym, jednak nie u wszystkich można ją zastosować. Przeciwwskazaniem do zabiegu jest np. ciąża czy epilepsja. O innych przeciwwskazaniach można poczytać na stronie warszawskiej klinki. Zamieszczone tam wiadomości mają charakter informacyjny. Warto pamiętać, że nie zastąpią one konsultacji z lekarzem, który jest w stanie zaproponować najwłaściwsze metody leczenia.

Skomentuj wpis