Plisy

Martyna Zając 2020-12-12 0 komentarzy
Plisy

Przesłony okienne, jakimi są plisy, cechują się licznymi zaletami. To praktyczne produkty dające możliwość swobodnej regulacji ilości światła wpadającego do wnętrz. Przydają się zwłaszcza podczas słonecznych dni, ponieważ zwiększają komfort osób przebywających w pomieszczeniach. Solidne, niezawodne oraz estetyczneplisy w Katowicachsą do nabycia w internetowym sklepie Rolety Katowice. Z przedsiębiorstwem tym kontaktują się chętnie zarówno osoby prywatne, jak i właściciele firm, chcący zainwestować w profesjonalne osłony okienne w swoim biurze.

Plisy montowane są do listew przyszybowych, dzięki czemu nie utrudniają korzystania z okien. Tworzy się je ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, które nie blakną pod wpływem promieniowania słonecznego i są łatwe w utrzymaniu w czystości. Stanowią one ciekawą alternatywę dla popularnych w przeszłości żaluzji aluminiowych oraz rolet dzień-noc. Nie odstają od okien i trzymają się sztywno na całej ich długości. Atutem takich osłon jest możliwość zasłonięcia wybranego fragmentu szyby w zależności od swoich potrzeb. Ich posiadacze nie mają więc problemów z zaciemnieniem górnych, środkowych czy dolnych części okien.

Na zainteresowanych czeka szeroki wybór tkanin, różniących się od siebie grubością, odcieniem oraz fakturą, dlatego dopasowanie ich do stylistyki wnętrza będzie bardzo łatwe. Co ciekawe, oferowane plisy sprawdzają się też w oknach o niestandardowych wymiarach oraz kształtach. Montuje się je z wykorzystaniem specjalnych zaczepów zaciskowych lub poprzez przywiercenie listwy z kasetą do ramy.

Skomentuj wpis