Personalizowana proteza ręki dla dziecka - gdzie zamówić?

Oliwier Marciniak 2023-08-01 0 komentarzy
Personalizowana proteza ręki dla dziecka - gdzie zamówić?

Na pomoc maluchom pozbawionym dłoni i części ramienia przychodzi nauka i technologia. Dzięki takiemu połączeniu dzieci mogą otrzymać wsparcie, jakie daje odpowiednio dopasowana proteza ręki. Można zamówić model na wymiar, korzystając z linka vbionic.com.

Na podanej stronie przedstawia się firma, która działa zarówno jako producent, jak i dystrybutor narzędzi ułatwiających dzieciom i dorosłym czynności powiązane z dużą i małą motoryką. Oprócz protez rąk można nabyć też uzupełnienia stopy, co pozwala na przejście z wózka inwalidzkiego na poruszanie się o kulach, lasce lub nawet samodzielnie, w zależności od stopnia ubytku i stabilizacji ciała po nałożeniu wykończenia.

Kadra producenta i dostawcy udostępnia na swojej stronie kontakt do opiekuna klienta. Zaleca się nawiązanie kontaktu z przedstawicielem firmy. Podczas rozmowy telefonicznej, w wiadomości e-mail lub w trakcie spotkania twarzą w twarz osoba zainteresowana skorzystaniem z opcji zamówienia personalizowanej protezy ręki lub stopy ma możliwość nakreślenia własnych oczekiwań i wymagań wobec produktu. Opiekun natomiast może przedstawić szczegóły dotyczące zakupu oraz odpowiedzieć na wszystkie szczegółowe pytania.

Dostępne w sprzedaży protezy to wynik wieloletnich badań z wykorzystaniem elektronicznych stymulatorów ruchu. Dla komfortu użytkowania produkty pokryto specjalnym, imitującym ludzką skórę silikonem. Dla jak największego upodobnienia go do innych części ciała można wybrać protezę o jaśniejszym bądź ciemniejszym wybarwieniu.

Skomentuj wpis