Opróżnianie mieszkań w Krakowie z fachowcami! Pozbądź się zbędnych rupieci!

Wiktor Mazur 2022-02-02 0 komentarzy
Opróżnianie mieszkań w Krakowie z fachowcami! Pozbądź się zbędnych rupieci!

Ludzie na co dzień nie zdają sobie sprawy, ile zbędnych rzeczy znajduje się w mieszkaniach. Pełne ich są najczęściej piwnice, poddasza, strychy, pawlacze. Kiedy przychodzi moment, w którym lokatorzy zamierzają zmienić miejsce stałego pobytu, często okazuje się, przez lata nazbierali oni cały ogrom rupieci.

Prawo nie zezwala na pozostawianie na śmietniku wielu rodzajów odpadów. Meble oraz inne przedmioty gabarytowe również się do nich zaliczają. Niestosowanie się do tego zakazu może okazać się kosztowne. Mandat, jaki można otrzymać, waha się w okolicach kilkuset złotych. Co więcej, w przypadku jego przyznania winowajca nie zostanie zwolniony z obowiązku usunięcia gabarytowych przedmiotów z lokalnego śmietniska.

Dlatego, jeśli planuje się przeprowadzkę, warto wybrać do pomocy ekipę, która nie tylko przewiezie dobytek pod nowy adres, ale także przeprowadzi zgodne z prawem opróżnianiem mieszkań w Krakowie i wywóz odpadów do przeznaczonego miejsca składowania.

Tego typu usługi świadczy przedsiębiorstwo Lajkonik Przeprowadzki. Pracownicy zajmują się oczyszczaniem piwnic, strychów, garaży i innych pomieszczeń, w których zalegają niepotrzebne przedmioty, jakich właściciele nie chcą zabrać ze sobą do nowego domu. Zespół przeprowadza demontaż mebli, segreguje odpady, a te, które nadają się do recyklingu, transportuje do właściwych miejsc.

Skomentuj wpis