Opieka nad kotem w hotelu

Liwia Sawicka 2020-11-12 0 komentarzy
Opieka nad kotem w hotelu

Na czas wyjazdu wakacyjnego, ferii, przerwy świątecznej, podróży służbowej trudno samodzielnie zorganizować opiekę nad zwierzęciem domowym. Firma Purrfect spełniła życzenie wielu właścicieli kotów, którzy chcą tymczasowo przekazać zwierzęta do specjalnie przygotowanego hotelu. Opieka nad kotem w Poznaniu koncentruje się na:

  • troszczeniu o pupila poprzez głaskanie i zabawy;
  • podawaniu przywiezionego jedzenia lub przygotowanego na miejscu;
  • sprzątaniu pomieszczeń;
  • regularnym odczyszczaniu kuwet;
  • wypuszczaniu zwierząt na plac wspólny.

Na stronie internetowej można zaznajomić się ze szczegółowymi informacjami, które pozwolą zdecydować o najlepszym hotelu dla Państwa kota. Podany cennik jest aktualny i przedstawia koszty za opiekę nad jednym, dwoma, trzema i czterema kotami. Dodatkowo znajduje się tam informacja dotycząca ceny za wyżywienie.

Rezerwacji pobytu dokonuje się przez stronę online. Wystarczy podać niezbędne, podstawowe dane, aby ustalić najlepszy termin. Adres- [email protected] umożliwia skontaktowanie się z działem obsługi i dopytanie o warunki mieszkalne kotów oraz inne szczegóły.

Na wspólnym placu do zabaw znaleźć można wiele akcesoriów, które z pewnością pokochają wszystkie koty. Warto wspomnieć, że opiekunowie nie pozostawiają pupili na wiele godzin bez obserwacji. Starają się często głaskać czworonoga i obejmują go miłością. Zabawy są zawsze dopasowywane do aktywności zwierzęcia, jak i jego charakteru. Pod adresem WWW znajduje się również regulamin hotelu dla kotów, który warto przeczytać.

Skomentuj wpis