Narzędzia - hurtownia Kraków

Hubert Adamczyk 2019-04-19 0 komentarzy
Narzędzia - hurtownia Kraków

Najwyższej jakości narzędzia w Krakowie, od najlepszych producentów znajdziecie Państwo zebrane w katalogu hurtowni Nycz! Wieloletnie doświadczenie znajomość potrzeb specjalistów i kontakty biznesowe z najlepszymi producentami w kraju i na świecie sprawiają, że proponowane produkty doskonale odnajdują się w rozmaitych zastosowaniach w branży budowlanej, przemysłowej czy motoryzacyjnej.
Na asortyment składają się propozycje od takich firm jak STANLEY, PROLINE, DEDRA, FERUN, Pawłowski oraz ANDRE. Warto przy tym wspomnieć także, że hurtownia jest jedynym autoryzowanym polskim dystrybutorem marki FIXMAN. Tak szeroki wybór producentów sprawia, że niezależnie od półki cenowej, na jaką pozwala przeznaczony budżet, możecie Państwo nabyć narzędzia o topowej jakości, z którymi każda realizacja przebiegnie sprawnie i bezproblemowo. Bez względu na producenta, każdy element odznacza się połączeniem ergonomii i funkcjonalności.
Oprócz narzędzi ręcznych, takich jak klucze, młotki, wkrętaki, imadła czy pistolety do silikony, firma oferuje również narzędzia ogrodowe i elektronarzędzia. Ogółem do Państwa dyspozycji jest kilkaset referencji, które sprawdzą się przy zastosowaniach standardowych oraz specjalistycznych. Każde zamówienie realizowane jest bardzo szybko, a samych zakupów można dokonać stacjonarnie lub za pośrednictwem sklepu internetowego, w ilościach detalicznych i hurtowych, a pracownicy firmy służą fachowym doradztwem. Dodatkowo istnieje możliwość sprowadzenia na specjalne zamówienie konkretnych elementów.

Skomentuj wpis