[Lublin] Dobry fotograf na wesele - czyli jaki?

Marcel Malinowski 2019-03-01 0 komentarzy
[Lublin] Dobry fotograf na wesele - czyli jaki?

Wiele osób chcąc zatrudnić fotografa na ślub, stawia to pytanie, dobry fotograf na wesele - czyli jaki? Tani? Przy tak dużych wydatkach, jakie generuje organizacja ślubu i wesela, jakiś upust cenowy jest mile widziany, ale z pewnością kwestia ceny nie powinna być jedynym wyznacznikiem przy podejmowaniu decyzji o zatrudnieniu tego czy innego fotografa. Warto zobaczyć czy zdjęcia danego fotografa nam się podobają i warto też sprawdzić, jakim sprzętem on dysponuje.

Dlatego, jeśli potrzebny jest Państwu dobry fotograf na wesele w Lublinie, to zajrzyjcie na foto-razem.pl, dzięki zaprezentowanej tam galerii zdjęć, sami będziecie mogli ocenić jego prace. Są tam zdjęcia z tak ważnych uroczystości rodzinnych, jak:

  • chrzciny
  • komunie
  • studniówki.

Najważniejszą część w portfolio polecanego fotografa stanowią jednak śluby i wesela. To właśnie dobrze zrobiona fotografia ślubna ma w sobie tę magię, dzięki której patrząc na zdjęcia po latach, przeżywa się wszystkie te emocje, jakie towarzyszyły nam w dniu ślubu, jakby to było wczoraj.

Niezmiernie ważne w pracy fotografa jest wyczucie chwili, dobry fotograf robiący reportaż ze ślubu czy też innej ważnej uroczystości rodzinnej wie, jak dyskretnie towarzyszyć Parze Młodej i gościom weselnym, wie, kiedy śmielej może wkroczyć ze swoim obiektywem, a kiedy należy się wycofać, aby nie być zbyt nachalnym i dać osobom fotografowanym poczucie intymności.

Przez wiele lat swojej pracy fotograf Robert Tymczak nauczył się też nie narzucać swojej artystycznej wizji, a jedynie doradzać i słuchać potrzeb zleceniodawcy.

Skomentuj wpis