Łóżka piętrowe w Łodzi - nowe-meble.pl

Marcel Malinowski 2021-01-29 0 komentarzy
Łóżka piętrowe w Łodzi - nowe-meble.pl

Urządzenie pokoju dziecięcego nie należy do prostych zadań. Warto zwrócić uwagę na to, jakie kolory dziecko lubi najbardziej oraz dobrać bezpieczne, wytrzymałe meble wykonane z porządnych materiałów. Gdzie ich szukać?

Sklep internetowy nowe-meble.pl oferuje duży wybór najlepszej jakości wyposażenia wnętrz dla całej rodziny. Poszczególne meble są utrzymane w różnym stylu, więc z pewnością wszyscy konsumenci, niezależnie od gustu, znajdą w ofercie wszystko, czego potrzebują.

Rodzice mogą nabyć między innymi stelaże i materace ozdobione postaciami z bajek, wyglądające jak samochód, traktor czy karoca przeznaczone dla dziewczynek i chłopców w różnym wieku lub kolorowe łóżka piętrowe. W Łodziznajduje się główna siedziba firmy, ale sklep realizuje zamówienia od klientów z całego kraju. Wybór modelu dla dwójki rodzeństwa to doskonałe rozwiązanie dla rodzin mieszkających w niedużych domach lub mieszkaniach w bloku, ponieważ znacząco oszczędzają przestrzeń. W asortymencie sklepu znajdują się modele wykonane z płyty meblowej w kilku kolorach. Warto zaznaczyć, że oferowane łóżko piętrowe ma wbudowane oświetlenie diodowe LED, co może zainteresować osoby, których dzieci boją się ciemności. Należy dodać, że stelaż jest w stanie utrzymać ciężar do 100 kg, więc rodzice mogą spokojnie siedzieć lub leżeć na posłaniu razem z dziećmi. Drabinę można zamontować z boku lub tyłu łóżka. Mebel jest objęty dwuletnią gwarancją producenta. Cena na stronie internetowej zawiera koszt dostawy, wniesienia oraz montażu.

Warto wybrać sprawdzoną firmę.

Skomentuj wpis