Litery 3D na ścianę

Liwia Sawicka 2020-06-04 0 komentarzy
Litery 3D na ścianę

Do najczęściej wymienianych zalet liter przestrzennych zalicza się możliwość wyboru spośród najróżniejszych kształtów, kolorów czy wielkości, dzięki czemu dopasowanie ich do charakteru marki nie będzie problematyczne. Są one o wiele bardziej estetyczne w porównaniu do zwykłych banerów i plakatów, które dziś przez wielu przechodniów są całkowicie niezauważalne. Litery, o jakich mowa, to nowoczesny nośnik reklamowy mogący zwiększyć zyski przedsiębiorstwa. Sprawdzają się w wielu branżach, takich jak gastronomia, turystyka i nie tylko.

Przestrzenne fonty są elementem klasycznej reklamy zewnętrznej, jednak nie zawsze tak jest, gdyż część osób wykorzystuje je w formie praktycznych szyldów oraz drogowskazów kierujących odbiorcę do siedziby firmy. Oznacza to, że przydają się w wielu sytuacjach, dlatego z roku na rok zyskują na popularności. Co ciekawe, część z nich jest podświetlana energooszczędnym oświetleniem LED, które sprawia, że komunikat reklamowy widoczny jest z dużej odległości nawet po zapadnięciu zmroku oraz podczas obfitych opadów deszczu.  

Nowoczesne litery podświetlane 3D sprzedawane są w przedsiębiorstwie M-AR. Jest to firma, z jaką kontaktują się najbardziej wymagający klienci poszukujący rozwiązań na długie lata. Zazwyczaj do ich produkcji wykorzystuje się materiały, takie jak stal nierdzewna, której niestraszne są uszkodzenia mechaniczne i działanie korozji. Litery tego typu mogą być montowane na zewnątrz budynków, gdyż są odporne na deszcz, śnieg, promieniowanie słoneczne czy ujemne temperatury.

Skomentuj wpis