Jak działają szufelki do odkurzacza centralnego?

Miłosz Jabłoński 2023-10-27 0 komentarzy
Jak działają szufelki do odkurzacza centralnego?

W niektórych miejscach częściej zbierają się zabrudzenia. Dotyczy to na przykład okolic zlewozmywaka, szafki na buty lub wiatrołapu. Zamiatanie podłogi bywa uciążliwe, ponieważ trzeba się schylać, co może nadmiernie obciążać kręgosłup. Z myślą o rozwiązaniu tego problemu powstały automatyczne szufelki do odkurzacza centralnego. Montuje się je na przykład w cokołach mebli. Zasysają kurz i innego rodzaju zabrudzenia. Uruchamiane są przez nacisk górnej części klapki, można zrobić to nogą. Dzięki dużej mocy ssania są niezawodne i precyzyjne.

Więcej informacji na temat tych urządzeń można znaleźć na stronie internetowej pod adresem centrumwygody.pl. Przewody sterujące podłącza się do śrub z tyłu, a na kartonie umieszczono szablon ułatwiający wycięcie otworu o prawidłowych wymiarach w cokole. Istnieje również możliwość zamontowania szufelki w ścianie. Urządzenie zostało zaprojektowane w Australii.

Klienci mogą zdecydować się na zakup modeli w różnych kolorach, na przykład w barwie białej, kremowej, czarnej, srebrnej i brązowej. Łatwo dopasować je do aranżacji swojego domu. Wyglądają bardzo nowocześnie i elegancko. Opcjonalnie, w kasecie można zamocować wąż. Produkt dostępny jest w korzystnej cenie. Wybierają go osoby, które szukają metod na szybsze, mniej obciążające sprzątanie podłóg w domu.

Skomentuj wpis