Handel mobilny - dobry pomysł na biznes?

Krystyna Sokołowska 2022-11-29 0 komentarzy
Handel mobilny - dobry pomysł na biznes?

Handel na czterech kołach najlepiej sprawdza się na terenie niewielkich miejscowości, w których nie ma sklepów stacjonarnych. Jeżeli dodatkowo są one zlokalizowane daleko od miast tętniących życiem, ich mieszkańcy są zmuszeni kilka razy w tygodniu pokonać sporo kilometrów, aby kupić podstawowe towary.

Dzięki osobom prowadzącym handel mobilny ludzie zamieszkujący tereny wiejskie zyskują swobodny dostęp do świeżego pieczywa i nie tylko. Pojazdy są bardzo dobrze wyposażone w różne podstawowe artykuły spożywcze, nabiał regionalny, wędliny z okolicznych masarni, warzywa i owoce, a także w słodycze. W aucie znajdują się sprzęty typu lodówka i zamrażarka, dzięki którym możliwe jest przewożenie produktów wymagających specjalnego przechowywania.

Sprzedawca ma zagwarantowane wynagrodzenie (na uwagę zasługuje atrakcyjny system prowizyjny). Otrzymuje do dyspozycji system kasowy obejmujący laptop, skaner i drukarkę. Firma zapewnia mu comiesięczne dofinansowanie na paliwo, jak również wyposażenie sklepu w towary. Auto ma klimatyzację i system ogrzewania, co wpływa na komfort pracy bez względu na porę roku. Pojazd jest ubezpieczony w OC i AC.

Szczegóły oferty można poznać na abcnakolach.pl. Osoby nią zainteresowane znajdą na stronie internetowej numer do kontaktu, jak również formularz rekrutacyjny.

Skomentuj wpis