Etykiety na aluminium - jaka drukarnia z Krakowa?

Oliwier Marciniak 2022-12-09 0 komentarzy
Etykiety na aluminium - jaka drukarnia z Krakowa?

Naklejki umieszczane na odpowiednio obrobionym stopie metalu są wykorzystywane przede wszystkim do oznaczania opakowań, których zawartość jest płynna lub wpływa destrukcyjnie na miękki i podatny papier. Aluminium jest odporne na oddziaływanie wody i słabych kwasów. Wchodzi w reakcję chemiczną z zawartym w powietrzu tlenem, czego efektem jest powstawanie specjalnej powłoki tlenkowej odpornej na szkodliwe działanie korozji. Takie "postarzanie" wpływa na efekt wizualny produktu.

Klienci poszukujący realizatora z siedzibą w Krakowie, który mógłby podjąć się wydrukowania naklejki na aluminium, mogą skorzystać z oferty dostępnej na stronie flexpress.pl. Pod podanym linkiem działa ciesząca się renomą na lokalnym rynku drukarnia etykiet samoprzylepnych, której kadra chętnie wykona tego typu zamówienie. Pracownicy dają jednocześnie gwarancję, że zlecenie będzie dostarczone do odbiorcy terminowo oraz zgodnie z ustaleniami.

Siedziba firmy znajduje się przy ul. Pułkownika Stanisława Dąbka 15, blisko centrum, co pozwala na bezproblemowy dojazd samochodem oraz komunikacją miejską. Osoby odpowiedzialne za obsługę klienta podchodzą indywidualnie do każdego klienta. Na jego prośbę są w stanie opracować personalizowany projekt etykiety zgodnie z przedstawionymi sugestiami lub wydrukować dostarczony prototyp.

Skomentuj wpis