Drukarki poleasingowe - kto z nich korzysta?

Krystyna Sokołowska 2022-08-16 0 komentarzy
Drukarki poleasingowe - kto z nich korzysta?

Drukarki pochodzące z leasingu to nic innego, jak urządzenia zwrócone przez użytkowników po zakończeniu umów leasingowych. Składają się na nie sprzęty użytkowane przez mniej więcej 2 lub 3 lata, które ze względu na dobry stan techniczny, mogą być wykorzystywane dalej. Współcześnie na rynku występują modele od najlepszych producentów, różniące się od siebie techniką druku, parametrami, wydajnością i gabarytami. Korzystają z nich chętnie osoby prywatne, które nie chcą niepotrzebnie przepłacać. Czekają na nich sprzęty w nienagannym stanie, które zostały dokładnie skontrolowane przed wystawieniem na sprzedaż.

Powodów, dla których warto zdecydować się na drukarki poleasingowe, jest kilka. Przede wszystkim są to urządzenia z najwyższej półki, które niekiedy mają gwarancję. Chroni to przed niespodziewanymi wydatkami w razie pojawienia się usterki. Przedsiębiorstwem proponującym opisywane sprzęty jest C-Bit. To zaufany dostawca zapewniający szeroki asortyment drukarek pochodzących od różnych producentów, które odznaczają się cichą pracą i znakomitą jakością wydruku.

Pracownicy zatrudnieni w firmie mają obszerną wiedzę na temat modeli, jakie sprzedają, dzięki czemu można zasięgnąć u nich rady. Wszystkie urządzenia dostępne w ofercie zostały dokładnie skontrolowane i wyczyszczone, dlatego wyglądają jak nowe. Dzięki temu drukarki kupowane przez klientów są całkowicie sprawne i gotowe do pracy. To świetna propozycja zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców, planujących użytkowanie opisywanych sprzętów w biurach.

Skomentuj wpis