Czym zajmuje się architekt?

Miłosz Jabłoński 2019-05-04 0 komentarzy
Czym zajmuje się architekt?

Trudno sobie wyobrazić budowę domu bez pomocy architekta. Planując inwestycję, można skorzystać z gotowego projektu architektonicznego, który następnie nanoszony jest na działkę lub zamówić indywidualny schemat. Jednak architekt pełni też wiele innych zadań, związanych nie tylko pracami budowlanymi, ale również z aranżacją pomieszczeń.

Osoby planujące budowę lub remont domu czy mieszkania mogą skorzystać z usług pracowni AMK². Monika Kantor-Kiliś to architekt z Cieszyna, który świadczy usługi na terenie całego województwa śląskiego. 

Właścicielka biura architektonicznego to młoda i kreatywna osoba, która ukończyła  architekturę na Politechnice Śląskiej w Gliwicach oraz zdobyła doświadczenie w zawodzie u najlepszych specjalistów w branży. Projektantka do każdego zadania podchodzi profesjonalnie, tworząc  aranżacje na najwyższym poziomie oraz przywiązując dużą wagę do szczegółów.

Jednak architektka wychodzi z założenia,  że najważniejszą cechą dobrego projektanta jest nieograniczona wyobraźnia. Potrafi w swojej pacy doskonale połączyć artystyczną duszę z chłodną kalkulacją i wiedzą inżyniera. Ponadto każdy swój projekt  dopasowuje  do charakteru miejsca oraz osób w nim przebywających. Dzięki temu każdy dom lub mieszkanie posiada swój indywidualny styl oraz niepowtarzalny klimat, w którym przyjemnie się mieszka, pracuje lub wypoczywa.

Aranżacja wnętrz w jej wykonaniu to wyraz profesjonalizmu, solidności i estetyki połączonej z funkcjonalnością. Klienci mogą liczyć na jej pomoc na każdym etapie budowy lub remontu.

Skomentuj wpis